Naši trenéři u reprezentačních výběrů

17. 10. 2023

Naši trenéři Petr Kovář, Radek Vévoda a Dalibor Gába byli vybráni k reprezentačním a oblastním výběrům

Šéftrenér klubu Skokani Brno a hlavní trenér žákovských kategorií SK Žabovřesky Petr Kovář byl vybrán do funkce asistenta české reprezentace kategorie U15. Ve dnech 28.-29. října 2023 se zúčastní reprezentačního srazu v Pardubicích.

Skokanský trenér Radek Vévoda, který v našem klubu vede kategorii U12, byl vybrán na pozici hlavního trenéra oblastního výběru JM U13. Během měsíců října a listopadu se spolu s šesti našimi hráči zúčastní dvou tréninkových kempů v Dubňanech a ve Šlapanicích.

Tenér žáků SK Žabovřesky Dalibor Gába bude i v této sezóně působit v roli asistenta u oblastního výběru Jižní Moravy pro kategorii U14. 

Všem našim zástupcům přejeme hodně úspěchů!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací