Řekli o nás

Dobrý den,
akce Skokani na Svoboďáku byla perfektní, byla doprovázená příjemnou atmosférou a špičkovou organizací. Výhra už se u nás proměnila v basketový míč :-). Moc děkujeme mimo jiné za krásné ceny. Moc jsme se těšili i na další klubovou akci tuto sobotu, ale odjíždíme na dovolenou. Tak Vám touto cestou přejeme fajn počasí a za "nováčky" moc oceňujeme příjemnou atmosféru v klubu a úžasný přístup trenérů k dětem.

Hezké prázdniny přeji a zdravím Vás,
Marta Felklová (Štěpán, U12)

Marta Felklová


Chtěla bych moc pochválit trenéra pana Vévodu. Umí děti velmi nadchnout a je vidět, že to dělá s opravdovým zájmem. Takových trenérů víc :-). 

Andrea Šálovská


... ano, to nebude problém. Dohlédneme na to, aby vždy v 15:00 byla připravena k odchodu. Děkuji. S pozdravem Zdeněk Nehyba, trenér přípravky ZŠ Vejrostova

Dobrý den, velice Vám děkuji za Váš skvělý přístup. Anetku hodiny basketbalu naprosto pohltily a je to jednoznačně vašim přístupem. Vzhledem k tomu, že se jí posunul kroužek, který ji ve čtvrtek neumožňoval na hodiny chodit a i k jejímu velkému zájmu o hodiny basketbalu, mě napadlo toto řešení v lehce zkrácené podobě. Moc Vám proto děkuji za podporu!

Klára Pluhařová

maminka Anetky

Tati, už jsem se rozhodl! V pátek půjdu raději na trénink, než na tu oslavu.

Benjamin Benža

"Marcus Smart"
BK Skokani Brno

... klobouk dolů. Myslím, že soustředění bylo perfektní. Ben byl moc spokojenej, vedete je ke sportu, zdravému soupeření a férovému přátelství, to se mně líbí. Díky!

Dada Popelková

Benova babička :)

... chtěla bych všem trenérům poděkovat za příjemné hodiny basketbalu, které moje dcera Sandra na ZŠ Úvoz navštěvuje. Přihlásila jsem ji jen 1 x týdně, ale pro její nadšení ze skvělých tréninků Vašich trenérů brzy začala chodit 2 x týdně a s elánem se tréninků pravidelně už půl roku účastní. Při vyzvedávání ve škole mám štěstí zejména na pana Radka Vévodu, který vždy působí radostně a jistě i tu pohodu a jiskru přenáší na děti. Z tréninků je Sandra vždy nadšená, panuje tam veselá atmosféra a děti si přitom pořádně zasportují, a to při soutěžení i týmové spolupráci. Ráda bych zmínila i Vaši předvánoční akci, která se Vašemu týmu také moc podařila...

Terezie Filipenská

maminka Sandry

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací