Řekli o nás

 • ... ano, to nebude problém. Dohlédneme na to, aby vždy v 15:00 byla připravena k odchodu. Děkuji. S pozdravem Zdeněk Nehyba, trenér přípravky ZŠ Vejrostova

  Dobrý den, velice Vám děkuji za Váš skvělý přístup. Anetku hodiny basketbalu naprosto pohltily a je to jednoznačně vašim přístupem. Vzhledem k tomu, že se jí posunul kroužek, který ji ve čtvrtek neumožňoval na hodiny chodit a i k jejímu velkému zájmu o hodiny basketbalu, mě napadlo toto řešení v lehce zkrácené podobě. Moc Vám proto děkuji za podporu!

  Klára Pluhařová

  maminka Anetky
 • Tati, už jsem se rozhodl! V pátek půjdu raději na trénink, než na tu oslavu.

  Benjamin Benža

  "Marcus Smart"
  BK Skokani Brno
 • ... klobouk dolů. Myslím, že soustředění bylo perfektní. Ben byl moc spokojenej, vedete je ke sportu, zdravému soupeření a férovému přátelství, to se mně líbí. Díky!

  Dada Popelková

  Benova babička :)
 • ... chtěla bych všem trenérům poděkovat za příjemné hodiny basketbalu, které moje dcera Sandra na ZŠ Úvoz navštěvuje. Přihlásila jsem ji jen 1 x týdně, ale pro její nadšení ze skvělých tréninků Vašich trenérů brzy začala chodit 2 x týdně a s elánem se tréninků pravidelně už půl roku účastní. Při vyzvedávání ve škole mám štěstí zejména na pana Radka Vévodu, který vždy působí radostně a jistě i tu pohodu a jiskru přenáší na děti. Z tréninků je Sandra vždy nadšená, panuje tam veselá atmosféra a děti si přitom pořádně zasportují, a to při soutěžení i týmové spolupráci. Ráda bych zmínila i Vaši předvánoční akci, která se Vašemu týmu také moc podařila...

  Terezie Filipenská

  maminka Sandry

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací