Skokani na Svoboďáku 2024

Tato naše již tradiční akce (4. ročník) se letos náramně vydařila. Měli jsme velké obavy z počasí, ale nějakým zázrakem přesně v čase akce přestalo pršet a dokonce začalo svítit sluníčko. Účast jak hráčů, tak diváků, byla nejvyšší za všechny 4 ročníky. Jako již tradičně se na hřišti, speciálně postaveném na hlavním brněnském náměstí, vystřídaly všechny naše kategorie – od přípravek až po kategorii U13. Je moc pěkné pozorovat, jak je každá starší kategorie basketbalově o hodně dál, než ta mladší.

Kluky také přišlo navštívit a podpořit několik zajímavých osobností – pan Vojtěch Mencl – starosta městské části Brno–střed, Jarda Kubín – hráč A-týmu Basketu Brno a český reprezentant Patrik Auda. Děkujeme!

Moc bychom chtěli poděkovat našim bývalým svěřencům, kteří vždy na akci dorazí a pomáhají nám jak s přípravou, tak s péčí o naše malé Skokánky. Velký dík také patří rodičům, kteří od rána až do odpoledne pomáhali se vším, co bylo potřeba a krásně dotvářeli příjemnou klubovou atmosféru.

Věříme, že se nám podaří tuto bezvadnou akci zopakovat i v příštím roce. Už teď se na to těšíme!

Ode, díky za krásné fotky!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací