• Čt
    6. 10.
    20:15
    SK Žabovřesky S
    BBK jun B
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • 7. 10.
    18:30
    SK Žabovřesky
    BASKET Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    8. 10.
    9:00
    BK Skokani B
    Sokol Babice Kohouti
    Sokolovna Babice n.Svitavou (Babice nad Svitavou)
  • So
    8. 10.
    10:00
    SK Žabovřesky
    Tygři Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    8. 10.
    10:30
    BK Skokani B
    Basketbal Dubňany
    Sokolovna Babice n.Svitavou (Babice nad Svitavou)
  • So
    8. 10.
    14:00
    SK Žabovřesky
    SK UP-BCM Olomouc
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    8. 10.
    14:30
    TJ Spartak Uherský Brod
    SK Žabovřesky "B"
    Sportovní hala (Uherský Brod)
  • So
    8. 10.
    19:30
    SK Žabovřesky
    SK UP Olomouc
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    9. 10.
    8:00
    SK Žabovřesky
    BCM Orli Prostějov
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    9. 10.
    10:00
    SK Žabovřesky
    Slávie Ostravská Univerzita
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Út
    11. 10.
    20:40
    Basket Kohouti B
    SK Žabovřesky S
    Sportovní hala Sokola Šlapanice (Šlapanice)
  • St
    12. 10.
    19:45
    BK B4N Brno
    SK Žabovřesky C
    Tělocvična Purkyňova 2 (Brno)
  • So
    15. 10.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    Sokol Šlapanice A
    ()
  • So
    15. 10.
    8:00
    Tygři Brno
    BK Skokani A
    SH Morenda (Brno)
  • So
    15. 10.
    8:00
    BK Skokani B
    BBK Blansko
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    15. 10.
    9:00
    Sokol Babice
    BK Skokani A
    Základní škola (Bílovice nad Svitavou)
  • So
    15. 10.
    9:00
    BBK Blansko
    BK Skokani B
    SH Blansko (Blansko)
  • So
    15. 10.
    9:30
    BK Skokani A
    BK Vyškov
    SH Morenda (Brno)
  • So
    15. 10.
    10:00
    Basketbal TJ Svitavy
    SK Žabovřesky
    Gymnasium Svitavy, Sokolovská (Svitavy)
  • So
    15. 10.
    10:30
    BK Skokani A
    BK Velké Meziříčí
    Základní škola (Bílovice nad Svitavou)
  • So
    15. 10.
    10:40
    BK Skokani B
    TJ Třebíč
    SH Blansko (Blansko)
  • So
    15. 10.
    11:00
    BK Skokani B
    Sokol Babice Kohouti
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    15. 10.
    12:00
    Basketbal TJ Svitavy
    SK Žabovřesky
    Gymnasium Svitavy, Sokolovská (Svitavy)
  • So
    15. 10.
    14:30
    BBK Blansko
    SK Žabovřesky "B"
    SH Blansko (Blansko)
  • So
    15. 10.
    15:00
    SK Žabovřesky
    STRABAG Zlín
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    15. 10.
    16:45
    BBK Blansko
    SK Žabovřesky "B"
    SH Blansko (Blansko)
  • Ne
    16. 10.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    ASK Blansko
    ()
  • Ne
    16. 10.
    10:00
    SK Žabovřesky
    Jiskra Kyjov
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Út
    18. 10.
    20:15
    SK Žabovřesky C
    Sokol Brno II
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Čt
    20. 10.
    20:15
    SK Žabovřesky S
    VSK VUT Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    22. 10.
    0:00
    BK NH Ostrava B
    SK Žabovřesky
    SH Ostrava-Tatran (Ostrava)
  • So
    22. 10.
    0:00
    TJ Slavia Kroměříž
    SK Žabovřesky "B"
    Hala TJ Slavia (Kroměříž)
  • So
    22. 10.
    0:00
    TJ Sokol Karviná
    SK Žabovřesky
    Tělocvična ZŠ Družby (Karviná - Nové Město)
  • So
    22. 10.
    9:00
    Sokol Babice Kohouti
    BK Skokani B
    Sokolovna Babice n.Svitavou (Babice nad Svitavou)
  • So
    22. 10.
    10:30
    BK Skokani B
    SKB Tišnov
    Sokolovna Babice n.Svitavou (Babice nad Svitavou)
  • So
    22. 10.
    15:00
    SK Žabovřesky
    SK Renocar Podolí
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    23. 10.
    0:00
    BK Hladnov Ostrava
    SK Žabovřesky
    Hala VŠB-TU Slezská Ostrava (Ostrava-Slezská Ostrava)
  • Ne
    23. 10.
    9:00
    SK Renocar Podolí
    SK Žabovřesky
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • Ne
    23. 10.
    10:00
    Basketpoint Frýdek-Místek
    SK Žabovřesky
    Basketpoint aréna (Frýdek-Místek)
  • Ne
    23. 10.
    12:45
    Vlčata Žďár
    BK Skokani A
    Hala 2. ZŠ (Žďár nad Sázavou)
  • Ne
    23. 10.
    14:15
    BC VYSOČINA
    BK Skokani A
    Hala 2. ZŠ (Žďár nad Sázavou)
  • Po
    24. 10.
    0:00
    SalesiánSport Brno-Líšeň
    SK Žabovřesky C
    ()
  • Po
    24. 10.
    0:00
    Basket Kohouti C
    SK Žabovřesky S
    ()
  • Po
    31. 10.
    0:00
    Basket Kohouti A
    SK Žabovřesky C
    ()
  • Čt
    3. 11.
    20:15
    SK Žabovřesky S
    TJ Kamenka
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    5. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Basketbal Dubňany
    ()
  • So
    5. 11.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    BK Skokani A
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    5. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Basket Kohouti
    ()
  • So
    5. 11.
    0:00
    Tygři Brno
    BK Skokani B
    Sportovní hala (Uherský Brod)
  • So
    5. 11.
    0:00
    BK Spartak Uherský Brod
    BK Skokani B
    Sportovní hala (Uherský Brod)
  • So
    5. 11.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    BK Skokani B
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    5. 11.
    0:00
    BK Skokani B
    TJ Spartak Hluk
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    5. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BASKET Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    5. 11.
    0:00
    BK Skokani A
    BBK Blansko
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    5. 11.
    18:00
    BK Vyškov
    SK Žabovřesky B
    SH Za parkem (Vyškov)
  • Ne
    6. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Basketbal Dubňany
    ()
  • Ne
    6. 11.
    0:00
    T.J. Sokol Podolí A
    SK Žabovřesky B
    ()
  • Ne
    6. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Basket Kohouti
    ()
  • Ne
    6. 11.
    9:00
    BK Vyškov
    BK Skokani A
    SH Za parkem (Vyškov)
  • Ne
    6. 11.
    10:45
    BBK Blansko
    BK Skokani A
    SH Za parkem (Vyškov)
  • Po
    7. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    Sokol Židlochovice
    ()
  • Čt
    10. 11.
    20:15
    SK Žabovřesky S
    SKB Brno Černovice
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    12. 11.
    0:00
    BK Skokani A
    TJ Sokol Šlapanice
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    12. 11.
    0:00
    Basketbal Dubňany
    BK Skokani A
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    12. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    TJ Třebíč
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    12. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Basket Valmez
    ()
  • So
    12. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BASKET Brno "B"
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    13. 11.
    0:00
    BASKET Brno "B"
    SK Žabovřesky
    ()
  • Ne
    13. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Jiskra Kyjov
    ()
  • Ne
    13. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Po
    14. 11.
    0:00
    Sokol Juliánov
    SK Žabovřesky S
    ()
  • Út
    15. 11.
    19:00
    SK Voltage
    SK Žabovřesky C
    Základní škola (Bílovice nad Svitavou)
  • Čt
    17. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Tygři Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    BK Skokani B
    Tygři Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    BK Skokani A
    Vlčata Žďár
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    BK Skokani B
    Sokol Babice
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    BK Spartak Uherský Brod
    ()
  • So
    19. 11.
    0:00
    BK Skokani A
    BK Skokani B
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    SAM Brno
    SK Žabovřesky
    ()
  • So
    19. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Vlci Žďár
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    Sokol Šlapanice
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • So
    19. 11.
    0:00
    BK Skokani B
    Vlčata Žďár
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    BK Skokani A
    BK Skokani B
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    19. 11.
    0:00
    BC VYSOČINA
    BK Skokani A
    Sportovní hala L. Pokorného (Třebíč)
  • So
    19. 11.
    0:00
    TJ Třebíč
    BK Skokani A
    Sportovní hala L. Pokorného (Třebíč)
  • Ne
    20. 11.
    0:00
    SAM Brno
    SK Žabovřesky
    ()
  • Ne
    20. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BK Sojky Pelhřimov
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    20. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    TJ Sokol Hodonín
    ()
  • Ne
    20. 11.
    10:15
    Sokol Šlapanice
    SK Žabovřesky "B"
    Sportovní hala Sokola Šlapanice (Šlapanice)
  • Po
    21. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky S
    Sokol Šlapanice B
    ()
  • Po
    21. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    Slovan Černá Pole B
    ()
  • So
    26. 11.
    0:00
    BCM Orli Prostějov
    SK Žabovřesky
    ()
  • So
    26. 11.
    0:00
    BK Skokani B
    BC VYSOČINA
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    26. 11.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    BK Skokani B
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    26. 11.
    0:00
    STRABAG Zlín
    SK Žabovřesky
    Městská SH Zelené (Zlín)
  • So
    26. 11.
    0:00
    BK Skokani A
    BASKET Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    26. 11.
    0:00
    BK Skokani A
    SKB Tišnov
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    26. 11.
    0:00
    TJ Šumperk
    SK Žabovřesky "B"
    Hala Tyršův stadion (Šumperk)
  • So
    26. 11.
    0:00
    BK Vlci Žďár
    SK Žabovřesky
    Hala TJ ŽĎAS (Žďár nad Sázavou)
  • Ne
    27. 11.
    0:00
    Tygři Brno B
    SK Žabovřesky
    SH Morenda (Brno)
  • Ne
    27. 11.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SKUP-BCM Olomouc
    ()
  • Po
    28. 11.
    0:00
    T.J. Sokol Podolí B
    SK Žabovřesky S
    ()
  • 2. 12.
    18:30
    VSK Univerzita Brno
    SK Žabovřesky C
    Hala Pod Hradem (Brno)
  • So
    3. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    SKB Tišnov
    ()
  • So
    3. 12.
    0:00
    TJ Třebíč B
    SK Žabovřesky B
    ()
  • So
    3. 12.
    0:00
    BASKET Brno
    BK Skokani A
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    3. 12.
    0:00
    Jiskra Kyjov
    SK Žabovřesky
    Hala TJ Jiskra (Kyjov)
  • So
    3. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SKB Česká Třebová
    ()
  • So
    3. 12.
    0:00
    BK Skokani B
    BC VYSOČINA
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    3. 12.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    BK Skokani A
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    3. 12.
    0:00
    BC VYSOČINA
    BK Skokani B
    Hala 2. ZŠ (Žďár nad Sázavou)
  • So
    3. 12.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    BK Skokani B
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    3. 12.
    0:00
    Tygři Brno
    BK Skokani A
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • So
    3. 12.
    0:00
    Basketbal Dubňany
    BK Skokani A
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    3. 12.
    0:00
    Vlčata Žďár
    BK Skokani B
    Hala 2. ZŠ (Žďár nad Sázavou)
  • Ne
    4. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SKB Česká Třebová
    ()
  • Ne
    4. 12.
    0:00
    BC VYSOČINA B
    SK Žabovřesky B
    ()
  • Ne
    4. 12.
    0:00
    STRABAG Zlín
    SK Žabovřesky
    ()
  • Ne
    4. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    SKB Tišnov
    ()
  • Po
    5. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    VSK VETUNI
    ()
  • 9. 12.
    19:30
    BBK jun B
    SK Žabovřesky S
    SH Brno, Bosonohy (Brno, Bosonohy)
  • So
    10. 12.
    0:00
    BK Skokani B
    BASKET Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    10. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Basket Kohouti
    ()
  • So
    10. 12.
    0:00
    BK Skokani B
    Tygři Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    10. 12.
    0:00
    BASKET Brno
    SK Žabovřesky
    ()
  • So
    10. 12.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    BK Skokani A
    Sokolovna Babice n.Svitavou (Babice nad Svitavou)
  • So
    10. 12.
    0:00
    Sokol Babice Kohouti
    BK Skokani A
    Sokolovna Babice n.Svitavou (Babice nad Svitavou)
  • So
    10. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SK Basket RENOCAR
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    10. 12.
    16:00
    BCM Orli Prostějov
    SK Žabovřesky
    Sportcentrum DDM 1 (Prostějov)
  • Ne
    11. 12.
    0:00
    SK Basket RENOCAR
    SK Žabovřesky
    SH Podolí u Brna (Podolí u Brna)
  • Ne
    11. 12.
    0:00
    Tygři Brno
    SK Žabovřesky
    ()
  • Ne
    11. 12.
    0:00
    SK UP-BCM Olomouc
    SK Žabovřesky
    Sportovní hala UP (Olomouc)
  • Po
    12. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky S
    Basket Kohouti B
    ()
  • Po
    12. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    Slezi Basket
    ()
  • So
    17. 12.
    0:00
    BK Skokani B
    Tygři Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    17. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SK Renocar Podolí
    ()
  • So
    17. 12.
    0:00
    Slovan Černá Pole C
    SK Žabovřesky B
    ()
  • So
    17. 12.
    0:00
    BK Skokani A
    BBK Blansko
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    17. 12.
    0:00
    Sokol Židlochovice
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • So
    17. 12.
    0:00
    BK Skokani B
    BASKET Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    17. 12.
    0:00
    BK Skokani A
    Vlčata Žďár
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    17. 12.
    0:00
    Vlčata Žďár
    BK Skokani A
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    17. 12.
    0:00
    BASKET Brno
    BK Skokani B
    ZŠ nám. Svornosti (Brno - Žabovřesky)
  • So
    17. 12.
    0:00
    BK Skokani B
    Jiskra Kyjov
    ZŠ nám. Svornosti (Brno - Žabovřesky)
  • So
    17. 12.
    0:00
    BK Skokani A
    BC VYSOČINA
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    18. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SK Renocar Podolí
    ()
  • Ne
    18. 12.
    0:00
    Sokol Židlochovice
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • Ne
    18. 12.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    Slovan Černá Pole C
    ()
  • Ne
    18. 12.
    0:00
    Basket Kohouti
    SK Žabovřesky "B"
    Základní škola (Bílovice nad Svitavou)
  • Po
    2. 1.
    0:00
    VSK Mendelu Brno
    SK Žabovřesky C
    ()
  • Čt
    5. 1.
    20:15
    VSK VUT Brno
    SK Žabovřesky S
    Tělocvična Purkyňova 2 (Brno)
  • So
    7. 1.
    0:00
    BK Skokani A
    BK Skokani B
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    7. 1.
    0:00
    Basketbal Dubňany
    BK Skokani A
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    7. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    TJ Spartak Uherský Brod
    ()
  • So
    7. 1.
    0:00
    Basketbal Dubňany
    BK Skokani B
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    7. 1.
    0:00
    TJ Slavia Kroměříž
    SK Žabovřesky
    Hala TJ Slavia (Kroměříž)
  • So
    7. 1.
    0:00
    BK Skokani A
    BK Skokani B
    SC Želva Dubňany (Dubňany)
  • So
    7. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Basketpoint Frýdek-Místek
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    8. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BK NH Ostrava B
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Ne
    8. 1.
    0:00
    Jiskra Kyjov
    SK Žabovřesky
    Hala TJ Jiskra (Kyjov)
  • Po
    9. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky S
    Basket Kohouti C
    ()
  • Po
    9. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    BK B4N Brno
    ()
  • So
    14. 1.
    0:00
    BC VYSOČINA
    BK Skokani A
    Hala SMJ Jihlava (Jihlava)
  • So
    14. 1.
    0:00
    BBK Blansko
    BK Skokani B
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    14. 1.
    0:00
    BK Skokani B
    BBK Blansko
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    14. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    BBK Blansko
    ()
  • So
    14. 1.
    0:00
    TESLA Brno
    SK Žabovřesky B
    ()
  • So
    14. 1.
    0:00
    BK Skokani A
    TJ Spartak Hluk
    Hala SMJ Jihlava (Jihlava)
  • So
    14. 1.
    9:00
    BBK Blansko
    SK Žabovřesky
    SH Blansko (Blansko)
  • So
    14. 1.
    9:00
    BK Vyškov
    BK Skokani B
    SH Za parkem (Vyškov)
  • So
    14. 1.
    10:30
    BK Skokani B
    BK Skokani A
    SH Za parkem (Vyškov)
  • So
    14. 1.
    10:30
    BK Skokani B
    BK Skokani A
    SH Za parkem (Vyškov)
  • So
    14. 1.
    10:45
    BBK Blansko
    SK Žabovřesky
    SH Blansko (Blansko)
  • So
    14. 1.
    12:00
    BK Vyškov
    BK Skokani A
    SH Za parkem (Vyškov)
  • Ne
    15. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    BBK Blansko
    ()
  • Po
    16. 1.
    0:00
    Sokol Brno II
    SK Žabovřesky C
    ()
  • Po
    16. 1.
    0:00
    TJ Kamenka
    SK Žabovřesky S
    ()
  • So
    21. 1.
    0:00
    Sokol Babice Kohouti
    BK Skokani B
    ZŠ Šlapanice (Šlapanice)
  • So
    21. 1.
    0:00
    BK Skokani B
    Tygři Brno
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    21. 1.
    0:00
    BK Skokani B
    Sokol Babice Kohouti
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    21. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    TJ Slavia Kroměříž
    ()
  • So
    21. 1.
    0:00
    BK Skokani A
    SKB Tišnov
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    21. 1.
    0:00
    SKB Tišnov
    BK Skokani A
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    21. 1.
    0:00
    Slávie Ostravská Univerzita
    SK Žabovřesky
    Hala TJ Mittal Ostrava (Ostrava-Fifejdy)
  • Ne
    22. 1.
    0:00
    SK UP Olomouc
    SK Žabovřesky
    Sportovní hala UP (Olomouc)
  • Po
    23. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    SalesiánSport Brno-Líšeň
    ()
  • St
    25. 1.
    20:15
    SKB Brno Černovice
    SK Žabovřesky S
    ZŠ Kneslova (Brno)
  • So
    28. 1.
    0:00
    TJ Znojmo
    SK Žabovřesky
    ()
  • So
    28. 1.
    0:00
    Basketbal Dubňany
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • So
    28. 1.
    0:00
    ASK Blansko
    SK Žabovřesky B
    ()
  • Ne
    29. 1.
    0:00
    Basketbal Dubňany
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • Ne
    29. 1.
    0:00
    TJ Znojmo
    SK Žabovřesky
    ()
  • Ne
    29. 1.
    10:00
    Sokol Šlapanice A
    SK Žabovřesky B
    Sportovní hala Sokola Šlapanice (Šlapanice)
  • Po
    30. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    Basket Kohouti A
    ()
  • Po
    30. 1.
    0:00
    SK Žabovřesky S
    Sokol Juliánov
    ()
  • So
    4. 2.
    0:00
    Sokol Podolí
    SK Žabovřesky "B"
    Sokolovna Podolí (Podolí)
  • Po
    6. 2.
    0:00
    Sokol Židlochovice
    SK Žabovřesky C
    ()
  • 10. 2.
    20:15
    Sokol Šlapanice B
    SK Žabovřesky S
    Sportovní hala Sokola Šlapanice (Šlapanice)
  • So
    11. 2.
    0:00
    Basket Valmez
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • So
    11. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BK Hladnov Ostrava
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    11. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Sokol Šlapanice
    ()
  • So
    11. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    T.J. Sokol Podolí A
    ()
  • So
    11. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Basketbal TJ Svitavy
    ()
  • Ne
    12. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky
    Basketbal TJ Svitavy
    ()
  • Ne
    12. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    BK Vyškov
    ()
  • Ne
    12. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Sokol Šlapanice
    ()
  • Ne
    12. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky
    TJ Sokol Karviná
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • Po
    13. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky S
    T.J. Sokol Podolí B
    ()
  • Po
    13. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    SK Voltage
    ()
  • Po
    20. 2.
    0:00
    Slovan Černá Pole B
    SK Žabovřesky C
    ()
  • So
    25. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Sokol Podolí
    ()
  • So
    25. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    Basket Kohouti
    ()
  • So
    25. 2.
    0:00
    TJ Sokol Hodonín
    SK Žabovřesky B
    ()
  • So
    25. 2.
    0:00
    Basket Kohouti
    SK Žabovřesky
    ()
  • So
    25. 2.
    0:00
    SKB Tišnov
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • Ne
    26. 2.
    0:00
    BK Spartak Uherský Brod
    SK Žabovřesky B
    ()
  • Ne
    26. 2.
    0:00
    Basket Kohouti
    SK Žabovřesky
    ()
  • Ne
    26. 2.
    0:00
    SKB Tišnov
    SK Žabovřesky "B"
    ()
  • Po
    27. 2.
    0:00
    SK Žabovřesky C
    VSK Univerzita Brno
    ()
  • So
    4. 3.
    0:00
    TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
    SK Žabovřesky
    SH Morenda (Brno)
  • So
    4. 3.
    0:00
    SK Žabovřesky "B"
    TJ Šumperk
    ()
  • Ne
    5. 3.
    0:00
    TJ Třebíč
    SK Žabovřesky
    Sportovní hala L. Pokorného (Třebíč)
  • Po
    6. 3.
    0:00
    VSK VETUNI
    SK Žabovřesky C
    ()
  • So
    11. 3.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    BC VYSOČINA B
    ()
  • So
    11. 3.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SAM Brno
    ()
  • Ne
    12. 3.
    0:00
    SK Žabovřesky
    SAM Brno
    ()
  • Ne
    12. 3.
    0:00
    SK Žabovřesky B
    TJ Třebíč B
    ()
  • Ne
    19. 3.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BK Vlci Žďár
    SH Rosnička Brno (Brno)
  • So
    25. 3.
    15:30
    SKB Česká Třebová
    SK Žabovřesky
    hala VOŠ a SŠ (Česká Třebová)
  • Ne
    26. 3.
    0:00
    SKB Česká Třebová
    SK Žabovřesky
    ()
  • So
    15. 4.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    SK Žabovřesky
    ()
  • Ne
    16. 4.
    0:00
    SK Renocar Podolí
    SK Žabovřesky
    ()
  • So
    29. 4.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BBK Blansko
    ()
  • Ne
    30. 4.
    0:00
    SK Žabovřesky
    BBK Blansko
    ()

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací